Burziņa jaunieši uzvar piedzīvojuma sacensībās VisVaris3

Biedrības “Jaunatne smaidam” jaunieši šā gada 28. marta vakarā aicināja jauniešu komandas piedalīties izaicinājumiem pārpilnās piedzīvojuma sacensībās “VisVaris3”, kuras noritēja Vecumniekos. Komandām bija vakara krēslā un nakts tumsā jāpārvar 11 izaicinoši šķēršļi parādot savas zināšanas, prasmes, komandas darbu un veiklību.

ONJIC “Burziņu” šoreiz pārstāvēja divas komandas – 2 awesome for 4 some un Dream Team. Katru komandu pārstāvēja trīs puiši un viena meitene, kas kopā veidoja četru cilvēku komandu. Abas komandas ieradās ar lielu enerģijas pārpilnību, kuru vien vēlējas izlikt trasē. Komandām izsniedza karti un, novēlot veiksmi, tika palaisti pa Vecumniekiem un tās apkārtni, meklejot kontrolpunktus un pildot uzdevumus. Kā pirmie no mūsējiem devās trasē 2 awesome for 4 some, aiz kuriem uzreiz sekoja Dream Team. Sākumā nolēmuši doties kopā, ātri vien šo domu atmetot un dodoties katram uz savu punktu, tika uzsākts četru stundu piedzīvojums.

Šo cetru stundu laikā komandām nācās veikt viss dažādākos uzdevumus. Kā pirmo uzdevumu komanda 2 awesome for 4 some veica līdzvara un komandas darba uzdevumu, kurā bija jārpārvotojas no baļķa uz baļķi nepieskaroties zemei izmantojot vien  zaru, ko novietoja starp baļķiem un pārvietojās tālāk. Ar smaidu uz lūpām komanda veica šo uzdevumu, neiztiekot bez kritieniem un netīrām drēbēm, ātri vien uzdevums tika izpildīts un pāri laukam devās tālākās gaitās. Savukārt komanda Dream Team devās uz tiltu, kur nācās sasiet kopā kājas un šķērsot tiltu, izmantojot vien koka dēlīšus. Pateicoties lietum gan tilta pamatne, gan dēlīši bija slapji un ar dubļiem. Tāpēc krītot bez šmuces neiztika arī šajā punktā, bet pamazām virzoties, tika pieveikts uzdevums un devās uz nākamo punktu, kur vēlāk tika satikta otra komanda.

Uzdevumi bija visdažādākie – sākot ar minētajiem, kurus papildināja sporta tūrisma elementi, uzdevumi ar virvēm, auklas pārdedzināšana, tautas dziesmu salikšana. Kā neierasta lieta sacensībās tika izmantota “Zemes stunda”, kurā jauniešiem sveču gaismā vajadzēja atklāt trūkstošos vārdus un visiem kopā jautrā garā nodziedāt dziesmu.

Noslēgumā komanda Dream Team ieguva pateicības rakstu par piedalīšanos sacensībās, par ko paši bija ļoti apmierināti, jo katrs mirklis tika izbaudīts kopā, vienam otru atbalstot un izmejoties no sirds. Bet vislielāko pārsteigumu sagatavoja komanda 2 awesome for 4 some, kuri izcīnija pirmo vietu un tikai vienā punktā nesaņēma maksimālo punktu skaitu. Kā pēc sacensībām izteicās viens no komandas dalībniekiem: “Mums nebija mērķis uzvarēt, bet gan labi pavadīt laiku kopā.”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*