Ogres jaunieši ielaiž pavasari senioru mitekļos

Jau devīto reizi biedrība “Projektu darbnīca kopienām” sadarbībā ar Ogres novada jauniešu domi un Ogres novada jauniešu iniciatīvu centru “Burziņš” maija sākumā īstenoja akciju “Ielaidīsim pavasari Tavās mājās!”.

Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienā, 4.maijā, vairāki jaunieši mazgāja logus Ogres pilsētas vientuļajiem pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti. Akcijas laikā izdevās paviesoties 17 adresēs, un dalībnieki atzīst, ka šis ir veids, kā viņi praktiski palīdz citiem un veido labāku sabiedrību kopumā.

Biedrības pārstāve Renāte Mencendorfa: “Mums ir gandarījums, ka varam šādi palīdzēt citiem, svarīgi, ka mēs aprunājamies ar iedzīvotājiem un uzzinām arī dažādus jaukus stāstus un praktiskas lietas, kas rada vēl lielāku prieku iesaistīties!”.

Biedrība “Projektu darbnīca kopienām” pateicas par iesaistīšanos akcijā Anetei Ratniecei, Lindai Vāgnerei, Johannai Vimmerei (Johanna Wimmer), Leonam Brueklem (Leon Bruekle), Renātei Mencendorfai, Katrīnai Marijai Sitniecei, Karīnai Pīlādzei, Sindijai Bētai, Zanei Tomsonei, Laurai Naumovai, Dagnijai Gūtmanei, Maijai Strelčai, Diānai Vaiderei, Līgai Trinskai, Rūtai Žiaugrei, Lienei Poprockai, Jānim Odmiņam, Ojāram Siliņam, Mārcim Kalvim, Eduardam Vigeliusam un Ivo Ernstsonam.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*