Ogres novada jaunieši smeļas iedvesmu pieredzes apmaiņā Liepājā

27.maijā agri no rīta jaunieši no Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra “Burziņš” un Ogres novada Jauniešu domes devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Liepājas jauniešu māju.

Ierodoties Liepājā, mūs sagaidīja Liepājas jauniešu mājas darbinieki. Visi, tai skaitā arī Liepājas jauniešu mājas jaunieši, bija ļoti atsaucīgi un draudzīgi.

Pasākuma laikā tika prezentēta katra organizācija un izklāstīti darba mērķi un uzdevumi, informēts par to, kā tiek veidota sadarbība ar citām organizācijām, kā arī katra organizācija varēja palielīties ar paveikto. Liepājas jauniešu mājas prezentācija bija ļoti iespaidīga, jo, pateicoties telpām un finansējumam, ir īstenoti dažādi projekti un sadarbības pasākumi. Izveidota mūzikas telpa, ir iespēja izrunāt dažādas problēmas ar speciālistu un citas dažādas iespējas pavadīt savu brīvo laiku.

Kā nākamie savu darbu prezentēja Ogres novada jauniešu domes pārstāvji, kas izcēla to, ka rīko skolas pašpārvalžu apmācības, jauniešu forumu un citus dažāda veida pasākumus. Pēc tam savu darbu prezentēja ONJIC “Burziņš”. Uz šo organizāciju varētu attiecināt teicienu “mazs cinītis gāž lielu vezumu”, jo ir paveikts ļoti daudz – rīkoti tematiskie vakari, orientēšanas sacensības un dažādi saliedēšanās pasākumi. Un tomēr, ir nepieciešamas lielākas telpas, lai varētu īstenot plašākus pasākumus un aicināt ciemos arī citu organizāciju pārstāvjus.

Pēc prezentācijām tika pārrunāti jautājumi, kā Liepājas jauniešu māja sadarbojas ar Liepājas pilsētas institūcijām un brīvprātīgā darba iespējām.

Pēc prezentācijām sekoja spēles un orientēšanās pa pilsētu, kas jauniešiem šķita visaizraujošākā un tā bija iespēja iepazīt Liepāju un vēl vairāk saliedēties savā starpā, jo tika veidotas komandas un pārbaudīta prasme sadarboties. Pēc orientēšanās sekoja jauka pasēdēšana pie ugunskura ar diskusijām par aktivitātēm.

Visi devās mājās ar ļoti lielu gandarījuma sajūtu un prieku par iespēju iegūt jaunu pieredzi un idejas no Liepājas pilsētas.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*