Labdarības pasākums „Sveicam sieviešu dienā!” Ogres pansionāta iemītnieces.

Krāšņas piespraudes, smaržīgas ziepes un koši papīra ziedi – šādas bērnu un jauniešu rokām darinātas skaistumlietas un Ogres kultūras centra bērnu vokālā studija “Svilpastes” sniegtais koncerts 8. martā iepriecināja Ogres pansionāta kundzes starptautiskajā sieviešu dienā.

Trešdien 1. martā Ogres Jauniešu iniciatīvu centrā (JIC) „Burziņš” jaunajās telpās notika radošās darbnīcas labdarības pasākumam „Sveicam sieviešu dienā”. Senioru sveikšana ir viena no ONJIC tradīcijām, kurai šogad atsaucās un palīdzīgas rokas nodrošināja vairāk kā 30 Ogres skolēni un jaunieši.

Paldies par atsaucību, ieguldīto laiku, mīlestību un darbu ar kādu gatavojāt dāvaniņas- Ogres sākumskolas 4.b klases skolēniem un skolotājai Līgai Bužerei un 6.c klases meitenēm un skolotājai Jolantai Bardovskai.

ONBJC papīra dizaina – dāvanas pašu rokām pulciņa dalībniecēm un skolotājai Romualdai Batarāgi.

Jauniešiem no ONJIC “Burziņš” Jānim Odmiņam un Elizabetei Ostrovskai.

Radošo darbnīcu organizatoriem un vadītājiem ERASMUS+ brīvprātīgajiem jauniešiem no Spānijas Cristina Diaz un Victor Dom. Kā arī paldies par sirsnīgo koncertu Ogres kultūras centra bērnu vokālās studijas “Svilpastes” dalībniekiem un vadītājai  Ilzei Miezerei.

Informāciju sagatavoja Ogres novada jauniešu iniciatīvas centra vadītāja p.i. Diāna Bartušauska.