Sākusies pieteikšanās jauniešu īsfilmu festivālam “Zelta pica”

Ja esi audiovizuālās mākslas entuziasts, māki filmēt, montēt un patīk veidot scenārijus, ņem rokās savu video kameru, mobilo telefonu vai Go Pro un izveido pats savu filmu. Šogad pirmo reizi Ogrē notiks Latvijas jauniešu īsfilmu festivāls „Zelta pica”. Tuvojoties Latvijas simtsgadei, šogad festivāla tēma ir „Gandrīz 100” un tā ir atvērtā autoru brīvai interpretācijai.

Festivālā ar savu filmu aicināti piedalīties ikvienas Latvijas pilsētas un novada jaunieši vecumā no 14 līdz 25 gadiem. Filmu garumam jābūt līdz 15 minūtēm un festivālam var pieteikt filmas, kuras tapušas ne agrāk kā 2016. gadā.

Festivāla uzvarētājs, ko kopīgā balsojumā noteiks žūrijas un skatītāju vērtējums, balvā saņems apaļus 100 EUR.

Ar nolikumu iespējams iepazīties šeit: Isfilmu_festivals_Zelta_pica_nolikums

Pieteikšanās līdz 2017. gada 6. septembrim aizpildot anketu: http://ej.uz/zeltapica2017

Festivāla „Zelta pica” noslēguma skate un apbalvošana notiks Ogres novada Jauniešu dienā 2017. gada 9. septembrī Ogres Kultūras centrā.

Īsfilmu festivālu organizē biedrība “Projektu darbnīca kopienām” sadarbībā ar Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centru un Jauniešu domi. Pasākums īstenots Ogres novada pašvaldības projektu konkursa „Radoši – Aktīvi – Darbīgi – Izglītojoši – Ogres novadam!” („R.A.D.I. – Ogres novadam”) ietvaros.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*